шаблоны joomla сайт визитка
Скачать Joomla 3 шаблоны бесплатно
Для боротьби з патентним тролінгом запропоновано дієвий механізм

Для боротьби з патентним тролінгом запропоновано дієвий механізм

Published in Новини порталу Март 16 2017
Rate this item
(1 Vote)

Для боротьби з патентним тролінгом пропонується впровадити можливість адміністративного оскарження в Апеляційній палаті виданих патентів (свідоцтв) на промислові зразки (post-grant opposition).

Також передбачається можливість подання заявок на реєстрацію промислових зразків та товарних знаків в електронній формі.

Для промислових зразків пропонується ввести додатковий критерій охороноздатності - індивідуальний характер об'єкта, який охоронятиметься патентом (свідоцтвом).

Крім того, планується ввести можливість реєстрації колективної торгової марки.

Відповідний законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правової охорони інтелектуальної (промислової) власності» розроблений Мінекономрозвитку, схвалений Урядом та найближчим часом буде внесений на розгляд до Верховної Ради.

«Вирішення проблеми патентного тролінгу - це крок, який чекають як імпортери, так і іноземні інвестори. Зараз патентні тролі можуть блокувати ввезення простих товарів через отримання патенту та внесення його до митного реєстру об'єктів інтелектуальної власності. Ми пропонуємо реальний механізм протидії цьому», - зауважив заступник Міністра економрозвитку Михайло Титарчук.

 

Джерело: ligazakon.ua

Read 1629 times Last modified on Last modified on Июнь 19 2017