шаблоны joomla сайт визитка
Скачать Joomla 3 шаблоны бесплатно
ГРОМАДЯНИ МОЖУТЬ ВВОЗИТИ КАНАДСЬКІ ТОВАРИ ЗА ЗНИЖЕНИМИ СТАВКАМИ ВВІЗНОГО МИТА

ГРОМАДЯНИ МОЖУТЬ ВВОЗИТИ КАНАДСЬКІ ТОВАРИ ЗА ЗНИЖЕНИМИ СТАВКАМИ ВВІЗНОГО МИТА Featured

Published in Новини світу Август 19 2017
Rate this item
(0 votes)

Угода про вільну торгівлю між Україною та Канадою не містить обмежень щодо можливості здійснення громадянами преференційної торгівлі товарами з Канади.

Необхідною умовою для застосування преференційних і знижених ставок ввізного мита є підтвердження походження товарів із Канади, а саме декларація про походження, яка оформлюється канадським експортером і зазначається на інвойсі або іншому комерційному документі, що містить опис товару з достатньою для його ідентифікації деталізацією.

Декларація про походження дійсна протягом 12 місяців із дати її заповнення експортером або протягом тривалішого строку, встановленого імпортером.

Також згідно з п. 2 ст. 3.16 «Зобов'язання щодо експорту» угоди кожна сторона має забезпечити, щоб декларація про походження була заповнена експортером на території сторони, звідки походить товар, для отримання преференційного тарифного режиму для цього товару на території іншої сторони.

Крім того, згідно з п. 1 ст. 3.18 «Зобов'язання щодо імпорту» угоди кожна сторона має забезпечити, щоб для надання преференційного тарифного режиму імпортер:

- подав митному органу сторони-імпортера декларацію про походження;

- якщо цього вимагає митний орган сторони-імпортера, надав переклад декларації про походження;

- якщо цього вимагає митний орган сторони-імпортера, надав на додаток до декларації свідоцтво про відповідність товару умовам, необхідним для застосування угоди.

Відповідне роз'яснення надане ДФС у листі від 10 серпня 2017 року № 21336/7/99-99-19-04-17.

Нагадаємо, Угода про вільну торгівлю з Канадою почала діяти 1 серпня.

 

 

Джерело – Ліга:Закон

Read 6246 times