шаблоны joomla сайт визитка
Скачать Joomla 3 шаблоны бесплатно
НБУ ВИЗНАЧИТЬ СТАТУС BITCOIN ДО КІНЦЯ СЕРПНЯ

НБУ ВИЗНАЧИТЬ СТАТУС BITCOIN ДО КІНЦЯ СЕРПНЯ

Published in Новини світу Август 14 2017
Rate this item
(0 votes)

НБУ ПОЧАВ ДІАЛОГ ДЛЯ ВИРОБЛЕННЯ СПІЛЬНОЇ ПОЗИЦІЇ СТОСОВНО ПРАВОВОГО СТАТУСУ BITCOIN 


 

Національний банк України почав діалог із Мінфіном, ДФС, Держфінмоніторингу, НКЦПФР, а також Нацкомфінпослуг для вироблення спільної позиції стосовно правового статусу Bitcoin в Україні, а також його регулювання.

Це питання мають розглянути на найближчому засіданні Ради з фінансової стабільності, яке планується провести до кінця серпня.

Заступник голови НБУ Олег Чурій пояснив, що Bitcoin не має чіткого правового статусу в Україні. Визначення такого статусу ускладнюється відсутністю консолідованого підходу до класифікації Bitcoin і регулювання угод із ним у світі.

Так, у багатьох країнах офіційно дозволено операції з Bitcoin. Зазвичай Bitcoin розглядають як товар або інвестиційний актив, який із метою оподаткування підпорядковується відповідному законодавству. У деяких країнах Bitcoin визнають розрахунковою грошовою одиницею.

У різних країнах Bitcoin класифікують по-різному - як віртуальну валюту, грошовий сурогат, нематеріальну цінність, віртуальний товар тощо. Національний банк України поки що офіційно не підтримує жодного з наведених визначень.

Нагадаємо, 2014 року НБУ висловлював свою позицію стосовно використання Bitcoin.

 

 

Джерело – ЛІГА:ЗАКОН

Read 4171 times