шаблоны joomla сайт визитка
Скачать Joomla 3 шаблоны бесплатно
PETYA МОЖЕ УРАЗИТИ ОС LINUX

PETYA МОЖЕ УРАЗИТИ ОС LINUX

Published in Новини світу Июль 12 2017
Rate this item
(1 Vote)

НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ ЧЕКАЮТЬ НА НОВУ ХВИЛЮ КІБЕРАТАКИ


 

Протягом найближчих двох тижнів в Україні чекають на нову хвилю кібератаки. Експерти припускають, що цього разу в зоні ризику опиняться комп'ютери з ОС Linux, на яких працює більшість підприємств державного та приватного сектору.

За словами заступника голови правління ПАТ КБ «Приватбанк» Олександра Дрелінга, вже є висновки лабораторій, які розклали вірус Petya на частини. Так, вірус містить в собі три складові: шифрування симетричними ключами, викрадення логінів і паролів усіх структур навколо зараженого об'єкта, а також створення технічних прогалин для наступних атак. Petya виявився досить складним і професійним вірусом, який наступного разу уразить Linux Platform.

Нагадаємо: 27 червня комп'ютерний вірус Petya уразив операційні системи багатьох державних і приватних структур. За офіційною заявою кіберполіції, вірус проник до системи через програмне забезпечення для подання податкової звітності «M.E.doc». Сервери компанії було вилучено правоохоронцями, що фактично паралізувало роботу ПЗ.

 

 

Джерело – ЛІГА:ЗАКОН

Read 1106 times