шаблоны joomla сайт визитка
Скачать Joomla 3 шаблоны бесплатно
МЕХАНІЗМ ПУБЛІЧНОЇ ЗАКУПІВЛІ ЛІКІВ УДОСКОНАЛЯТЬ

МЕХАНІЗМ ПУБЛІЧНОЇ ЗАКУПІВЛІ ЛІКІВ УДОСКОНАЛЯТЬ

Published in Новини порталу Август 30 2017
Rate this item
(0 votes)

СХВАЛЕНО КОНЦЕПЦІЮ РЕФОРМУВАННЯ МЕХАНІЗМІВ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ЛІКІВ І МЕДВИРОБІВ

Механізм публічних закупівель лікарських засобів і медичних виробів реформують.

Насамперед Уряд планує створити сучасну ефективну систему, спрямовану на формування конкурентного середовища та подальший розвиток добросовісної конкуренції у сфері публічних закупівель ліків.

Реалізовуватимуть концепцію у два етапи до 2019 року. На першому етапі, який стартує вже в другому півріччі 2017 року, передбачається вжиття інституційних і нормативних заходів, у тому числі створення спеціальної закупівельної організації та розробка нормативно-правової бази для забезпечення її функціонування.

На другому етапі реалізації концепції передбачається подальший розвиток і посилення потенціалу закупівельної організації шляхом обміну досвідом із подібними організаціями в країнах ЄС.

Закупівельна організація здійснюватиме публічні закупівлі ліків на національному, місцевому та міжнародному рівнях, а також, за потреби, закупівлі товарів у іноземних постачальників із залученням до розмитнення чи зберігання інших організацій.

Концепцію реформування механізмів публічних закупівель лікарських засобів та медичних виробів схвалено розпорядженням Кабміну від 23 серпня 2017 року № 582-р.

 

 

Джерело - ЛІГА:ЗАКОН

Read 5785 times