шаблоны joomla сайт визитка
Скачать Joomla 3 шаблоны бесплатно
КАБМІН ПЕРЕХОДИТЬ НА ЕЛЕКТРОННИЙ ФОРМАТ РОБОТИ

КАБМІН ПЕРЕХОДИТЬ НА ЕЛЕКТРОННИЙ ФОРМАТ РОБОТИ

Published in Новини порталу Август 21 2017
Rate this item
(0 votes)

УРЯД ПРИЙНЯВ РІШЕННЯ ПРО ПЕРЕВЕДЕННЯ В ЕЛЕКТРОННИЙ ФОРМАТ ПРОЦЕДУРИ ОПРАЦЮВАННЯ НОРМАТИВНО-ПРАВОВИХ АКТІВ


 

Кабінет Міністрів вирішив перейти на електронний формат опрацювання нормативно-правових актів органів влади.

Так, нормативно-правові акти до реєстру надсилаються як у паперовій формі, так і через систему електронної взаємодії органів виконавчої влади.

Проект акта Кабміну та матеріали до нього готуватимуться в електронній формі із застосуванням електронного цифрового підпису, окрім випадків наявності обґрунтованих підстав для їх підготовки в паперовій формі, серед яких:

- підготовка проекту акта, що містить інформацію з обмеженим доступом;

- неможливість застосування матеріалів до відповідного проекту акта як оригіналів в електронній формі відповідно до вимог законодавства;

- підготовка проекту акта з питань, пов'язаних із запобіганням надзвичайним ситуаціям, ліквідацією їх наслідків, або з інших питань, пов'язаних із виникненням загрози життю та здоров'ю населення, а також із невідкладних питань проведення антитерористичної операції та обороноздатності держави.

Проект акта й матеріали до нього подаються до Кабінету Міністрів в електронній формі з використанням системи електронної взаємодії органів виконавчої влади, крім проектів актів, підготованих у паперовій формі. На електронний проект акта накладається електронний цифровий підпис керівника державного органу, а на внесену електронну копію оригіналу паперового документа - спеціально призначений для таких цілей електронний цифровий підпис (електронна печатка).

Постанову № 608 «Деякі питання підготовки проектів актів законодавства в електронній формі» прийнято 18 серпня.

Зміни почнуть діяти з 1 січня 2018 року. Інструкції щодо документування управлінської інформації в електронній формі почнуть розробляти з 1 вересня 2017 року.

 

 

Джерело – ЛІГА: ЗАКОН

Read 6180 times