шаблоны joomla сайт визитка
Скачать Joomla 3 шаблоны бесплатно
ВИМОГИ ДО ПОСЕРЕДНИКІВ ІЗ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ЗА КОРДОНОМ МОЖУТЬ ПОСИЛИТИ

ВИМОГИ ДО ПОСЕРЕДНИКІВ ІЗ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ЗА КОРДОНОМ МОЖУТЬ ПОСИЛИТИ Featured

Published in Новини порталу Июль 28 2017
Rate this item
(0 votes)

Мінсоцполітики пропонує вдосконалити ліцензійні умови для посередників із працевлаштування за кордоном.

Так, запропоновано встановити, що для отримання ліцензії ліцензіату необхідно буде, крім інших документів, подати копію зовнішньоекономічного контракту з іноземним суб'єктом господарювання про співпрацю з працевлаштування, невід'ємним додатком до якого буде проект трудового договору.

Такий проект повинен завірити іноземний роботодавець, він має містити взяті ним зобов'язання, а також інформацію про умови праці. Проект трудового договору складають українською мовою й мовою країни перебування роботодавця. Крім того, договір має відповідати вимогам законодавства України та країни працевлаштування.

Посередник із працевлаштування за кордоном до укладення договору з клієнтом повинен надати йому повну й достовірну інформацію про умови праці та проживання в країні працевлаштування. Договір повинен бути укладений в письмовій формі, а його умови не можуть бути гірші за вказані в проекті договору, який подавався для отримання ліцензії.

Запропоновано встановити вимоги й до офісу ліцензіата. Зокрема, ліцензіат повинен фактично здійснювати господарську діяльність у нежитловому приміщенні, що належить йому на праві власності або користування. Також його офіс має бути забезпечений оргтехнікою, засобами телефонного зв'язку й доступом до Інтернету.

Крім того, у посередника з працевлаштування за кордоном обов'язково має бути веб-сайт, а в штаті працювати хоча б один співробітник із вищою юридичною освітою.

Проект Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з посередництва в працевлаштуванні за кордоном доступний для обговорення. Охочі можуть направляти свої пропозиції й зауваження на адресу: 01601, м. Київ, вул. Еспланадна, 8/10; e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

 

 

Джерело – ЛІГА: ЗАКОН

Read 1166 times