шаблоны joomla сайт визитка
Скачать Joomla 3 шаблоны бесплатно
ЧИ ДІЄ ЗАБОРОНА НА ПОСТАЧАННЯ ТОВАРІВ (РОБІТ, ПОСЛУГ) З ВЕЗ «КРИМ»

ЧИ ДІЄ ЗАБОРОНА НА ПОСТАЧАННЯ ТОВАРІВ (РОБІТ, ПОСЛУГ) З ВЕЗ «КРИМ»

Published in Новини порталу Июль 23 2017
Rate this item
(1 Vote)

Постановою Київського апеляційного адміністративного суду (Справа № 826/9502/16) визнано незаконним та нечинним п. 1 Постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 року №1035 «Про обмеження поставок окремих товарів (робіт, послуг) з тимчасово окупованої території на іншу територію України та/або з іншої території України на тимчасово окуповану територію» (далі – Постанова № 1035).

Нагадуємо:

Кабінет міністрів України (Постановою №1035) постановив:

«1. Заборонити на період тимчасової окупації поставки товарів (робіт, послуг) під всіма митними режимами з тимчасово окупованої території на іншу територію України та/або з іншої території України на тимчасово окуповану територію, за винятком:

особистих речей громадян, визначених частиною першою статті 370 Митного кодексу України (крім товарів, визначених пунктом 24 частини першої зазначеної статті), що переміщуються у ручній поклажі та/або супроводжуваному багажі;

соціально значущих продуктів харчування, що переміщуються громадянами, сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 10000 гривень та сумарна вага яких не перевищує 50 кілограмів на одну особу, за переліком згідно з додатком.

Установити, що положення абзацу третього цього пункту застосовується у разі, коли особа, яка ввозить товари на тимчасово окуповану територію України, в'їжджає на зазначену територію не частіше одного разу протягом однієї доби.»

Зазначена вище постанова від 14 червня 2017 року Київського апеляційного адміністративного суду (Справа № 826/9502/16) набирала законної сили з моменту проголошення, тобто з 14 червня 2017 року. Одночасно з цим, ДФСУ повідомляє, що зобов’язання в частині виконання рішення суду покладено на КМУ (оскільки КМУ є відповідачем по справі).

Ця інформація, щодо рішення Київського апеляційного адміністративного суду офіційно до ДФС не поступала. Зважаючи на це, на думку ДФС, виконання Постанови №1035 повинно здійснюватись у відповідності із вимогами законодавства.

З метою отримання роз’яснень з питань виконання постанови Київського апеляційного адміністративного суду від 14 червня 2017 року по справі № 826/9502/16, ДФС направлено відповідний запит Міністерству фінансів України, а також про цю ситуацію ДФС повідомляє Кабінет Міністрів України.

 

Джерело ­- Видання "ВЕДОМОСТИ бухгалтера"

Read 2067 times Last modified on Last modified on Июль 23 2017