шаблоны joomla сайт визитка
Скачать Joomla 3 шаблоны бесплатно
Створити і ліквідувати ФОП можна буде онлайн

Створити і ліквідувати ФОП можна буде онлайн

Published in Новини порталу Февраль 23 2017
Rate this item
(1 Vote)

Міністерство юстиції України анонсував запуск сервісу, який дозволяє створити або ліквідувати ФОП онлайн протягом доби.

Про це розповів сьогодні, 23 лютого, міністр юстиції України Павло Петренко. "Цей сервіс доступний в онлайн-будинку юстиції", - повідомив міністр.

Планується, що в перші два тижні сервіс буде працювати в тестовому режимі, а після цього - постійно.

Щоб зареєструвати або ліквідувати ФОП, потрібно створити запис в особистому кабінеті і подати заяву. Всі дії будуть проведені протягом доби.

"Планшети, телефон або комп'ютери хабарів не вимагають", - додав заступник міністра юстиції Павло Мороз.

Зараз через онлайн-будинок юстиції можна отримати інформацію з усіх реєстів, які супроводжує Мін'юст, та подати документи щодо повторного отримання документів. Окрім того, громадяни можуть онлайн отримати цифровий електронний підпис, зареєструвати громадську організацію та засіб масової інформації тощо.

Ще одна новація – соціальний ліфт, де кожен юрист може залишити свою анкету і вона буде автоматично вноситися в пропозиції із заповнення вільних вакансій в системі юстиції. Також тут можна скористатися послугою «СМС-Маяк», яка передбачає можливість отримання інформації щодо будь-яких змін в реєстрах бізнесу й нерухомості щодо майна.
Якщо раніше Онлайн-будинок юстиції працював як пілотний проект у Києві, то тепер його послугами можна скористатися по всій Україні.

Джерело: yur-gazeta.com

Read 105734 times Last modified on Last modified on Март 07 2017