шаблоны joomla сайт визитка
Скачать Joomla 3 шаблоны бесплатно

За подання скарги до органу оскарження справляється плата, яка зараховується до Державного бюджету України. Розмір плати визначається постановою КМУ Про встановлення розміру плати за подання скарги відповідно до статті 18 Закону України "Про здійснення державних закупівель" № 773 від 28 липня 2010 р. та становить:

·         5 тис. гривень - у разі оскарження процедури державної закупівлі товарів або послуг;

·         15 тис. гривень - у разі оскарження процедури державної закупівлі робіт.

В призначенні  платежу необхідно вказувати: за подання скарги відповідно до статті 18 Закону України «Про здійснення державних закупівель». Без ПДВ.

 

Разом із платіжним дорученням, суб'єкту оскарження необхідно надати документальне підтвердження зарахування коштів за подання скарги до органу оскарження до Державного бюджету України.

Таким підтвердженням може бути: 

–   лист Державного казначейства України (або Державної податкової адміністрації України) з підтвердженням зарахування коштів до Державного бюджету України з посиланням на відповідне платіжне доручення суб'єкта оскарження, за яким справлялась плата за подання скарги, або завірена належним чином відмітка зазначених вище установ на платіжному дорученні про відповідне зарахування коштів;

–   відмітка кредитної установи на примірнику платіжного доручення, який подається разом із скаргою до органу оскарження, такого змісту «Зараховано в дохід бюджету ___ грн. (дата)». Цей напис скріплюється першим і другим підписами посадових осіб і відтиском печатки кредитної установи з відміткою дати виконання платіжного доручення.

 

Оплата вноситься на реквізити відділення казначейства за місцем знаходження Учасника (наприклад, якщо ваша компанія-Учасник зареєстрована в Оболонському р-ні м.Києва, то сплата здійснюється на рахунки УДКСУ в Оболонському р-ні м. Києва).

 

На офіційному веб-порталі Антимонопольного комітету України є сторінка, на якій ви зможете знайти реквізити відповідного рахунку відкритого в казначействі для здійснення оплати.