шаблоны joomla сайт визитка
Скачать Joomla 3 шаблоны бесплатно

Сучасний темп життя та високий рівень технологій призводять до того, що більшість людей не можуть себе уявити без обов’язкового застосування транспортного засобу, який допомагає вирішувати більшу кількість задач протягом обмеженого проміжку часу. Велика кількість учасників дорожнього руху та висока швидкість переміщення з точки А в точку Б, вимагає нормативного регулювання та закріплення певних форм поведінки, щоб забезпечити необхідну безпеку для всіх учасників руху.

Правила поведінки на дорогах врегульовано наступними нормативними актами: Закон України «Про дорожній рух», Закон України «Про транспорт», Кодекс України про адміністративні правопорушення, Кримінальний кодекс України, Правила дорожнього руху, які затверджені постановою КМУ N 1306 від 10 жовтня 2001 р. та інш.

Отже, Правила дорожнього руху (далі – ПДР), затверджені постановою Кабінету Міністрів України N 1306 від 10 жовтня 2001 р., встановлюють єдиний порядок дорожнього руху на всій території України. Учасники дорожнього руху зобов’язані знати й неухильно виконувати вимоги ПДР, а також бути взаємно ввічливими.

ПДР встановлено, що особи, які порушують ПДР, несуть відповідальність згідно із законодавством. Це означає, що в ПДР викладені певні правила, яких необхідно дотримуватись, а інформацію щодо того, якою ця відповідальність є, за яких умов наступає або виключається відповідальність, інформацію про осіб, які уповноважені розглядати такі справи, міститься в інших законах та підзаконних актах, таких як: Кодекс України про адміністративні правопорушення (далі - КУпАП) та Кримінальний кодекс України (далі – КК)*, та інш. В них передбачені всі необхідні характеристики для визначення розміру та ступені відповідальності.

В цій статті ми допоможемо вам самостійно розібратись з певними «нюансами» правил поведінки в різних ситуаціях, для того, щоб впевнено себе почувати.

Далі ми розглянемо:

1.       Хто і як приймає рішення щодо порушення ПДР;

2.       Як правильно себе вести, якщо трапилась пригода;

3.       Як себе захистити самостійно.

*Одразу повідомляємо, порушення ПДР, які тягнуть за собою кримінальну відповідальність за статтями 276-292 КК, тут розглядатись не будуть.

 

 фото: http://protokol.com.ua

Перше, що слід розуміти, це те, що представники Нац.поліції є так званою «посадовою особою, яка уповноважена розглядати справи про адміністративні правопорушення», вони оцінюють ситуацію та визначають хто порушив ПДР, вони можуть накладати адміністративні стягнення, передбачені КУпАП (оформлюють та виписують штраф самостійно, шляхом виписування постанови) або оформлюють протокол про адміністративне правопорушення та передають його з іншими документи в суд, який виносить рішення (постанову про адміністративне правопорушення), щодо притягнення до відповідальності.

НЕ ПЛУТАЙТЕ:

·         протокол про адміністративне правопорушення та

·         постанову про адміністративне правопорушення.

Працівник поліції або сам виписує постанову про адміністративне правопорушення з визначенням винуватця та суми штрафу, або вказує в протоколі час і місце розгляду справи (поліцейський відділ), або виписує протокол про адміністративне правопорушення для направлення його до суду, який, в свою чергу, винесе постанову з визначенням винуватця та суми штрафу.

Протоколи виписуються за порушення передбачені частинами четвертою та сьомою статті 121, частиною четвертою статті 122, статтями 122-2, 122-4, 122-5, частинами другою і третьою статті 123, статтею 124, частиною четвертою статті 127, статтями 127-1, 130, 139, частиною четвертою статті 140, статтею 188-28 КПАП. Наведу приклади порушень за які працівник поліції виносить протокол (перелік не виключний):

·     порушення, що спричинили створення аварійної обстановки, а саме: примусили інших учасників дорожнього руху різко змінити швидкість, напрямок руху або вжити інших заходів щодо забезпечення особистої безпеки або безпеки інших громадян;

·       невиконання водіями вимог поліцейського, а водіями військових транспортних засобів - вимог посадової особи військової інспекції безпеки дорожнього руху Військової служби правопорядку у Збройних Силах України про зупинку транспортного засобу;

·    залишення водіями транспортних засобів, іншими учасниками дорожнього руху на порушення встановлених правил місця дорожньо-транспортної пригоди, до якої вони причетні;

·        порушення вимог законодавства щодо встановлення і використання на транспортному засобі спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв і т.д.

Постанова (виноситься на місці вчинення адміністративного правопорушення) у справах про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 80 і 81, частинами першою, другою, третьою, п'ятою і шостою статті 121, статтями 121-1, 121-2, частинами першою, другою і третьою статті 122, частиною першою статті 123, статтею 124-1, статтями 125, 126, частинами першою, другою і третьою статті 127, статтями 128, 129, статтею 132-1, частинами шостою і одинадцятою статті 133-1, частинами першою, другою і третьою статті 140 КПАП. Наведу приклади порушень за які працівник поліції виносить постанову (перелік не виключний):

·        перевищення нормативів вмісту забруднюючих речовин у відпрацьованих газах транспортних засобів;

·    керування водієм транспортним засобом, що має несправності системи гальмового або рульового керування, тягово-зчіпного пристрою, зовнішніх світлових приладів; експлуатація водіями транспортних засобів, ідентифікаційні номери складових частин яких не відповідають записам у реєстраційних документах, знищені або підроблені;

·      перевезення водіями транспортних засобів, що працюють у режимі маршрутних таксі, пасажирів понад максимальну кількість, передбачену технічною характеристикою транспортного засобу;

·     перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більш як на двадцять кілометрів на годину, порушення вимог дорожніх знаків та розмітки проїзної частини доріг, правил перевезення вантажів, буксирування транспортних засобів, зупинки, стоянки, проїзду пішохідних переходів і т.д.

Отже, звертаємо увагу на документи, які виписує працівник поліції, якщо це ПРОТОКОЛ то рішення про визначення вини, розмір штрафу та інш., буде прийматись судом (приклад: порушення учасниками дорожнього руху правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів ст.124), якщо це ПОСТАНОВА – працівник поліції вже визначив, хто винуватий та притягує до відповідальності (приклади: порушення вимог дорожніх знаків та розмітки проїзної частини доріг, правил перевезення вантажів, буксирування транспортних засобів, зупинки, стоянки, проїзду пішохідних переходів).

В тому випадку, якщо працівник поліції вручає вам копію протоколу про адміністративне правопорушення, слід розуміти, що ваша справа буде направлена до місцевого суду (за місцем пригоди) для визначення винуватця та розміру штрафу. Це не означає, що ви можете не звертати увагу на інформацію яка міститься в протоколі, оскільки все буде вирішуватись в суді, а це означає, що те, що записано в протоколі буде основою для судового рішення (постанови). Тому необхідно внести до протоколу всі подробиці справи, яві ви вважаєте істотними, включити інформацію, про те що є свідки (якщо вони є). Ніколи не буде лишнім зазначити інформацію про те, що працівник поліції не виконав певного обов’язку, який повинен був виконати. Адже тільки суд може приймати рішення, щодо правомірності або неправомірності вашої поведінки на дорозі. Якщо у вас є зауваження щодо схеми місця ДТП, зазначайте свої зауваження обов’язково.

ПІДКАЗКА: в правій нижній графі протоколу, там де ви повинні поставити підпис, міститься наступна інформація «(зі змістом протоколу ознайомлений(а), копію протоколу отримав(ла), внесені про мене дані - правильні)». Якщо ви вважаєте, що інформація в протоколі не відповідає дійсності – зазначайте, це. Якщо вам не дають копію протоколу – зазначайте. Можете здійснити фотографування протоколу (для відправки адвокатуJ).

Після того, як в протоколі будуть зазначені всі необхідні відомості, матеріали справи будуть направлені в суд для винесення постанови. А оскільки згідно ст.38 КУпАП, якщо справи про адміністративні правопорушення підвідомчі суду (судді), стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, суд повинен винести постанову про визначення винуватця та суми штрафу в тримісячний строк. Якщо строк вирішення справи більше трьох місяців, то можете вимагати визнати вас особою звільненою від відповідальності, у зв’язку із спливом строків накладення адміністративного стягнення.